trener personalny kobiet

Trener personalny Kobiet

Cześć, nazywam się Ola. Jestem licencjonowanym trenerem personalnym i specjalizuję się w treningu kobiet. Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach dalej poszerzałam swoją wiedzę i jestem również instruktorem Nordic Walking, pływania oraz tenisa ziemnego. Poza aktywnością nieustannie się rozwijam uczestnicząc w szkoleniach z zakresu zdrowego ruchu oraz odżywiania.

Na co dzień pomagam kobietom zredukować tkankę tłuszczową, poprawić kondycję i wzmocnić całe ciało często zaniedbane przez prowadzenie siedzącego trybu życia. Trenując z moimi podopiecznymi zachęcam je do regularnej aktywności. Treningi prowadzę w formie online lub osobiście w Katowicach. Niestety ruch to nie wszystko, do sukcesu potrzebne jest również odpowiednie odżywianie. Wiem, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest ani łatwa, ani przyjemna, dlatego pomagam kobietom wdrażać nowe nawyki stopniowo. Zawsze uwzględniam indywidualne możliwości i preferencje. Dzięki temu efekty wprowadzonych zmian są długotrwałe i naturalne.

Specjalizuję się w treningu z osobami początkującymi, które od dawna nie miały do czynienia ze sportem. Często trafiają do mnie również kobiety mające obawy przed samodzielnym rozpoczęciem aktywności. Najczęściej te obawy są wywołane przez brak znajomości techniki wykonywania ćwiczeń oraz brak umiejętności dopasowania obciążenia do swoich możliwości.

Pomogłam już wielu kobietom zmienić swoje ciało i wdrożyć na stałe aktywność do swojego życia. Do każdej kobiety podchodzę indywidualnie, bo wiem, że tylko takie podejście daje satysfakcjonujące rezultaty. Z każdą podopieczną regularnie pracuję nad prawidłową postawą ciała w ciągu dnia. Uczę autokorekcji, aby samodzielnie korygować swoją sylwetkę. Poza wspólnymi treningami pomagam moim podopiecznym dobrać dodatkowe formy aktywności, które lubią i chętnie wykonują.

Skupiam się wyłącznie na treningach z kobietami, ponieważ sama jestem kobietą i wiem, czego my – kobiety – potrzebujemy. Podczas współpracy obserwuję jak moje podopieczne odzyskują pewność siebie i zmieniają swoje życie. Dużo uwagi poświęcam na motywowanie ich i wprowadzanie stopniowych zmian, aby efekty naszej współpracy były długotrwałe.

Jeżeli czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc skontaktuj się ze mną w celu umówienia się na konsultację.

Zajrzyj na mój Instagram:

ZaPRASZAM DO KONTAKTU

Umów się ze mną na konsultację. Możesz to zrobić korzystając z maila, Facebook Messengera, WhatsAppa, telefonu lub poniższego formularza.

kontakt[...]trenerkakobiet.pl

* – pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Administratorem Twoich danych jest Trening dla Kobiet – Aleksandra Stefańska. Zasady przetwarzania Twoich danych, w tym przysługujących praw znajdziesz w polityce prywatności.